KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16143106
nr 1614 3106
Maurice Moberg
(1923-2014), Sverige
Hovs hallar. Signerad, daterad -92. Akvarell, bildmått: 45x61 cm, yttermått inklusive ram: 58x73 cm
Maurice Moberg, född i Stockholm 1923, svensk målare och grafiker, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:29:55
21/4 00:20:56
100 kr
21/4 19:58:04
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Maurice Moberg
Läs mer om Maurice Moberg